Koszulki motywujące jako indywidualny motywator każdego z nas

13-03-2020

Najlepiej się odchudza kiedy wszyscy w koło o tym wiedzą. Wtedy jest Ci nawet głupio podjadać bo przecież wszyscy wiedzą i czekają na efekty. Można powiedzieć że patrzą Ci n a ręce i czekają na pierwszy sukces i potknięcie. Kiedy zaczynasz swój romans z siłownią żaden kumpel nie wierzy że będzie z Ciebie sportowiec oprócz twojej mamy, która kupuje ci motywacyjną koszulkę. Wystarczy że na nią spojrzysz i wiesz że musisz zapieprzać przecież mama w Ciebie wierzy a znajomym trzeba udowodnić że masz samo zaparcie.

Motywacja to mała energia, impuls i chęć działania. Motywacja to siła, która Cię napędza do dalszych kroków, treningów do zmiany swojego życia. Motywacja to realizacja naszych marzeń i wizji. Musisz założyć że wszystko jest możliwe i nie ma żadnych ograniczeń.

Motywacja dzieli się na wewnętrzną i zewnętrzną. Koszulki są motywacją zewnętrzną i przez emanowanie haseł pomagają nam by osiągnąć swój wymarzony cel. Warto więc wybrać odpowiednią dla siebie lub najbliżej osoby. Tak małą zmianą jak zmiana koszulki można wiele zdziałać- spróbuj!